O nas

Kahawa Kawa i Książka – miejsce spotkań

Kahawa Kawa i Książka to:

Kawiarnia – oferujemy wyjątkową kawę sprowadzaną przez nas z niewielkich plantacji, codziennie pyszne – pieczone na miejscu – ciasta, śniadania oraz ciepłe przekąski. To wszystko w nowoczesnym, ale przytulnym wnętrzu. Nasza kawiarnia umożliwia również spotkania towarzyskie czy biznesowe w większej grupie.

Palarnia kawy – naszą kawę wypalamy na miejscu. To gwarancja świeżości i jakości kawy w filiżance, jak i kawy, którą można kupić do domu. Chętnie pokażemy, jak wypalamy kawę i opowiemy, co decyduje o jej smaku.

Księgarnia – oferujemy ciekawy wybór książek dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Kawa dla firmy i do domu

Proponujemy wyjątkową kawę dla Państwa firmy i do domu. Naszą kawę wyszukujemy sami na plantacjach w Afryce i Ameryce Południowej. Dzięki temu jesteśmy pewni, że kawa jest świeża, z ostatnich zbiorów, ale przede wszystkim sprawiedliwa – kawę naszą kupujemy wyłącznie w niewielkich kooperatywach zrzeszających farmerów. Kawę wypalamy sami, co zapewnia jej najwyższą jakość oraz wspaniały smak i aromat.

Nasze produkty to tzw. single. Oznacza to, że w paczce znajduje się kawa jednego gatunku, z jednego rejonu świata, wypalona w tym samym czasie. Taka dbałość o wybór ziaren kawy gwarantuje jej wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Kawy dostarczamy bezpośrednio do Państwa firmy czy do domu – wystarczy do nas zadzwonić, napisać maila lub skontaktować się poprzez nasz formularz kontaktowy albo profil na Facebooku.